ECOSYS MA2000 розроблений для домашнього використання та спільного використання в невеликих робочих групах, забезпечує чорно-білий друк і кольорове сканування зі швидкістю 20 стор./хв
|
Тип |
БФП |
| Призначення | Для дому |
Основні характеристики
Тип друкуЧорно-білийТехнологія друкуЛазернаМаксимальна роздільна здатність друку, dpi600 x 600Час розігріву15 секундШвидкість монохромного друку20 стор/хвПодача паперу
Місткість лотків для подачі150 аркушівМісткість вихідного лотка50 аркушівЩільність паперу65 - 105 г/м²Копіювальний апарат
Режими копіюванняТекст+фото, фото, текстЧас виходу першої копії8 секундКількість копій за цикл99Додаткові характеристикиМасштабування, %: 25-400 з кроком 1%Сканер
Роздільна здатність сканування600, 400, 300, 200 dpiШвидкість скануванняШвидкість сканування A4, повнокольорових оригіналів на хвилину: 6 (300 dpi, A4) Швидкість сканування A4, ч/б оригіналів на хвилину: 18 (300 dpi, A4)Додаткові характеристикиФункціональність: Scan to SMB, Scan to Email, TWAIN сканування, WIA сканування (лише USB під'єднання) Типи файлів, що підтримуються: TIFF (MMR/JPEG стиск), PDF (MMR стиск), PDF високого стиснення, JPEG, BMP, PNG, PDF/AФакс
Вбудований факсНіКонтролер
Частота процесора450 МГцПідтримка ОСОт Windows 8.1 до Windows 10 (32/64 bit), Windows 10 20H2 Windows Server 2012/R2, 2016, 2019; Windows 11; от Mac OS X 10.5 до to OS X 10.15; LinuxМожливості підключення
Дротове підключенняUSBЗагальні характеристики
Розміри, см37 х 32 х 24Вага, кг6,2КолірЧорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный |
| Функции МФУ | Копир, Сканер, Принтер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Скорость ч/б печати (A4) | 20 ст./мин |
| Интерфейсы | USB |
| Мощность | 345 Вт |
| Уровень шума | 51 дБ |
| Емкость лотка | 150 лист. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 150 лист. |
| Лоток приема | 50 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 600 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 600 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Вес | 6.2 кг |