|
Модель |
ECOSYS M3860idnf |
|
Інтерфейси |
|
|
Стандартні порти |
Ethernet 10/100 BaseTX / USB / Ethernet 1000Base-T / USB 2.0 |
|
Процесор, МГЦ |
ARM Cortex-A9 Dual core 1.2GHz + ARM Cortex-M3 100MHz |
|
Пам'ять |
|
|
Стандартна пам'ять, Мб |
1000 |
|
Додаткова пам'ять, Мб |
Є |
|
Технологія друку |
Лазерна монохромна |
|
Максимальний формат друку |
A4 |
|
Клас пристрою |
Для великих офісів |
|
Швидкість ч/б друку, стор/хв |
51 і більше |
|
Швидкість A4 ч/б друку, стор/хв |
60 |
|
Час друку першої сторінки (монохром), сек |
4.5 |
|
Діапазон масштабування |
25–400% |
|
Автоподатчик |
Стандартно |
|
Роздільна здатність для кольорового друку, dpi |
1200 |
|
Швидкість копіювання А4 монохром, БФП |
60 |
|
Дуплекс |
Стандартно |
|
Факс |
Стандартно |
|
Підтримка форматів паперу |
A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom |
|
Стартові картриджі, стор |
11000 |
|
Ресурс витратних матеріалів, стор |
TK-3200 Toner Kit: 40000 стр, TK-3190 Toner Kit: 25000 стр, TK-3170 Toner Kit: 15500 стр, TK-3160 Toner Kit: 12500 стр, |
|
Роздільна здатність для копіювання, dpi |
600 |
|
Роздільна здатність сканування, dpi |
600 |
|
Тиражування |
999 |
|
Операційні системи |
Всі існуючі ОС Windows, MAC OS X Version 10.9 або вище, UNIX LINUX |
|
Місткість лотка подачі паперу, листів |
500 |
|
Надсилання сканованих зображень |
Scan-to-Email, Scan-to-FTP, Scan-to-SMB, Scan to USB Host, Local/Network TWAIN , WIA , WSD scan |
|
Рекомендоване місячне навантаження, стор |
більше 12000 |
|
Рекомендоване місячне навантаження, стор. |
20000 |
|
Максимальне місячне навантаження, стор |
275000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Япония |
| Емкость лотка | 600 лист. |
| Интерфейсы | USB, Ethernet |
| Класс устройства | Офисный |
| Метод печати | Лазерная |
| Мощность | 746 Вт |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать |
| Скорость ч/б печати (A4) | 60 ст./мин |
| Состояние | Новое |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Протяжный |
| Тип устройства | МФУ |
| Формат бумаги | А4 |
| Функции МФУ | Копир, Сканер, Принтер, Факс |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.2 кг |
| Высота | 610 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |