Чорно-білий БФП "3-в-1" А4 формату Ricoh M 320 призначений, перш за все, для невеликих офісів і дистанційної роботи з дому. Завдяки компактним розмірам наш пристрій є ідеальними для невеликих приміщень, а технічне обслуговування й управління прості та інтуїтивно зрозумілі.
В базі - односторонній автоподавач оригіналів, касета на 250 аркушів, бічний лоток на 50 аркушів, дуплекс, PS / PCL контролер, мережевий інтерфейс Ethernet 10 base-T/100 base-TX , пам'ять 256 Мб і стартовий тонер-картридж на 1,000 відбитків (@6%).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Высота | 407 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глубина | 392 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Ricoh |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | МФУ |
| Емкость лотка | 250 лист. |
| Формат бумаги | А4, А6 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 1 |
| Количество страниц | 200000 стр. |
| Класс устройства | Офисный |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Функции МФУ | Копир, Принтер, Сканер |
| Скорость ч/б печати (A4) | 32 ст./мин |