Kyocera ECOSYS MA4000cix — кольоровий компактний лазерний БФП, який виконує функції чотирьох пристроїв: кольорового принтера і сканера, а також копіра. Високопродуктивний для свого класу пристроїв цей БФП має значну швидкість друку — 40 сторінок у хвилину формату А4 в режимі чорно-білого і кольорового друку. Роздільна здатність друку становить 1200 х 1200 dpi. Також наявна можливість двостороннього друку.
У базову комплектацію БФП входить автоподатчик на 250 сторінок, а також двосторонній модуль друку і багатоцільовий лоток на 100 сторінок, який при необхідності може бути складний. Касета автоподачі дозволить працювати з папером щільністю від 50 до 120 г / м² і розміром до 216 × 356 міліметрів. Дуплексний друк передбачає носії від A5 формату до Legal з щільністю паперу до 120 г / м².
Кольорове копіювання виконується на швидкості 40 сторінки у хвилину формату А4. Швидкість монохромного копіювання становить 40 сторінок у хвилину з роздільною здатністю 1200 х 1200 dpi. Управління БФП відбувається через сенсорний 7-дюймовий рідкокристалічний дисплей з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача меню. Численні вбудовані функції дозволяють варіативно підключатися до персонального комп'ютера, мобільних апаратів або локальної мережі.
Характеристики
| Тип пристрою | МФУ |
| Кольоровість | Колір |
| Формат | А4 |
| Швидкість друку | 40 |
| Дуплекс | Так |
| Мережева карта | Так |
| Модель | ECOSYS MA4000cix |
| Ресурс фотобарабана | 200000 |
| Дозвіл друку | 1200х1200 |
| Пам'ять (станд. / макс.), MB | Стандарт 2GB (Max. 3GB) |
| Ємність подачі, арк-в | кассета 250 + ун.податчик на 100 листов |
| Автоподатчик | Да |
| Сканування / сканування по мережі | Да/да |
| Процесор, частота, МГц | ARM Cortex-A9 Dual core 1.2GHz |
| Діапазон щільності паперу, г/м2 | 60-220 г/м2, дуплекс 60-163 г/м2 |
| Вихідний лоток, листів | 250 |
| Максимальний обсяг друку, сторінок в місяць | 100000 |
| Старт. картридж | Да |
| Енергоспоживання, Вт (максимум / очікування / сон) | Печать 573,6 Вт, готовность 18,8 Вт, сон 0,5 Вт |
| Габарити, мм | 480 х 577,5 х 571,5 мм |
| Картридж, модель | TK-5380K/C/M/Y |
| Час розігріву | 26 секунд |
| Час друку першої сторінки | друк 5,4 чб/7 кол., копія з DP 6,6 сек. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Япония |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Лазерный |
| Тип сканера | Планшетный с автоматическим податчиком документов (АПД) |
| Функции МФУ | Принтер, Сканер, Копир |
| Цветность печати | Цветная |
| Класс устройства | Офисный |
| Формат бумаги | А4 |
| Метод печати | Лазерная |
| Количество цветов | 4 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 40 ст./мин |
| Скорость цветной печати (A4) | 40 ст./мин |
| Интерфейсы | Ethernet, USB |
| Особенности | Автоматическая двусторонняя печать |
| Операционная система | Windows |
| Мощность | 605.5 Вт |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Емкость лотка | 500 лист. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Лоток подачи | 100 лист. |
| Лоток приема | 250 лист. |
| Разрешение печати | |
| Максимальное разрешение ч/б печати по Х | 1200 dpi |
| Максимальное разрешение ч/б печати по У | 1200 dpi |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 571 мм |
| Высота | 577 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Вес | 30 кг |